Rodėsi jau tik spėjom atsikratyti madų, ant jogos, transcendentinės meditacijos, Zen pamokslų ir Dalai Lamos citatų Feisbuko sienose, bet tai vėl grįžta. Dvasingumas regis yra kaip neišgydoma venerinė liga, kuri periodiškai atslūgsta, o po to primena apie save naujomis žaizdomis, karpomis ir išskyromis.

Aš suvokiu, kad šitos sinusoidės nesustabdysiu, bet niekas tyčiotis iš tų reinkarnacinių durnių man niekas neuždraus. Šiandien apie tai, kodėl jie yra antrarūšiai žmonės.

https://youtu.be/1-r9L9PrWrs

2 thoughts on “Grynos Tiesos Podcastas: Gryna Tiesa apie Dvasingumą

  1. O kaip galima išmatuoti patyčias ? Metrais, kilogramais, paskaliais, hercais ? Patyčios irgi yra instrumentas, leidžiantis nevykėliams pasijusti geriau. Jei žmogus yra save realizavęs arba bent jau realizuojantis, turintis gerą , įdomų darbą, mėgstamą veiklą, jam nėra jokios būtinybės lyginti save su kitais ir įsivaizduoti save kažkokiu šaunesniu, protingesniu ir pan. Jis ir taip šaunus ir protingas, jam nereikia patyčių pagalba pasikelti savo šuniškos uodegos. Protingas, laimingas ir sėkmingas žmogus tiesiog džiaugiasi gyvenimu, o ne spjaudo sau ant barzdos, nes erudicija jam padeda suvokti tai, kad šiandieninė Vakarų pasaulio gerovė gali lengvai pasibaigti bet kurią akimirką, kokiam tai valdančiam durniui , paspaudus atominio ginklo mygtuką. Net nereikia atominio ginklo, užtektų elektros atjungimo keliems mėnesiams ir megapolių gyventojai paskęstų nuosavam šūde. Indijoje niekas per daug ir nepastebėtų ar ten apšviesti elektra šūdai ramiai sau plaukioja ar neapšviesti. Ryžių saujelę irgi ramiai galima ant laužo išsivirti, o štai ten kur aukšta civilizacija ir technologijos, ten kur vandenukas elektros pagalba pumpuojamas ir nuleidžiamas, kur viskas kompiuterizuota ir automatizuota. Na bet tai tik mąstantys žmonės supranta, o jiems visai neįdomu po patyčių kloaką braidyti. Linkiu sėkmės save realizuojant ir pasaulį suvokiant. 🙂

    1. Linkiu giliai dvasingos sėkmės, švarios karmos, ativrų čakrų ir daugiau niekada, niekada, niekada gyvenime negrįžti į mano blogą, kanalą ar bet ką, kas bus mano kūrybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *