Vienas kvailiausių dalykų gyvenime – sumokėti avansu pilną sumą už dar negautas prekes ar paslaugas – jūs faktiškai garantuojate, kad jums pardavėjas įdroš ragą ir pradangins jūsų pinigus. Taip ir su dauguma šiandieninio jaunimo – pasitikėjimo avansas milžiniškas, bet rezultate gaunasi apgailėtinas pyptelėjimas.

Praeitą savaitgalį prie balsadėžių daug jų susirinko su savo mandingom šukuosenom ir instagramais. Jie nuoširdžiai stovėjo tris valandas eilėse, purkštavo apie tai socialiniuose tinkluose vien tam, kad kažką užkeverzoti ant A5 popieriaus lapuko. Tačiau jie ateinančią savaitę neskirs nei pusvalandžio jokioms pilietinėms pareigoms, nekalbant apie tris valandas. Jie skubės namo žiūrėti Game of Thrones, arba išsižiojus spoksoti kaip koks nors švedas tris valandas iš eilės jūtūbei renka virtualius grybus ir muša kibernetinius šernus, kad galėtų pastatyti virtualų priestatą prie savo skaitmeninės trobelės.

Klysta tie, kas aiškina, kad jaunimas geras ir klysta tie, kas jį maišo su žemėmis. Šiandien apie tai.

https://www.youtube.com/watch?v=tghWzTPCQQA&feature=youtu.be

11 thoughts on “Grynos Tiesos Podcastas: Gryna Tiesa apie Jaunimą

 1. Kažkaip nesigauna paršyti komentaro, tei nepyk pakartosiu.
  Ar galima būtų išgirsti jaunimo apibrėžimą, bent kokį nors ?

   1. Gerai, pasakysiu atvirai, tamstos pranašo tonas verčia manyti, kad blogo pavadinimas pasirinktas visiškai be ironijos, kai tuo tarpu tekste nepavyksta pasiekti elementaraus loginio nuoseklumo, nekalbant apie paviršutiniškas sociologines interpretacijas. Kitaip sakant čipendeilo figūra (kaip gi kitaip), nusišnekėti netrukdo.

    1. Savo komentarais, ant kurių man dzin jūs tik lankomumo statistiką gerinate ir dar google patrauklesnį darote. I thought you might want to know.

     1. O ką su didesniu lankomumu darysite? Gausite daugiau komentarų, kurie jums neįdomūs? Bet šiaip tai visai įdomu paklausyti, tęskite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *