Joe Kennedy – to paties Kennedy klano patriarchas yra įžymiai pasakęs, jog suprato, kad laikas nešdintis iš akcijų rinkos, kada batus blizginę berniukai pradėjo dalintis biržos patarimais. Ir jam smarkiai nuskilo – Joe Kennedy paliko vertybinius popierius prieš pat jų griūtų 1929 m., taip patvirtindamas, kad su dauguma būti reiškia save pasmerkti nesėkmei.

Šiandieną vyksta keistos tendencijos – nekilnojamo turto nespėja statyti – jis visas išpirktas, bet tuo pačiu jo niekas neperka, nors stovi visas išparduotas. Už stoties rajono bendrabučius prašoma amoralių pinigų, o tie patys NT rinkos agzpiertai bei akanamystai, kurie jus 2007 m. ramino, kad jokio kainų burbulo nėra, gieda tą pačią dainelę. Ir lygiai taip pat, kaip tie murzini, batų tepalu prakvipę vaikėzai iš 1929-ųjų visa Lietuva garsiai skanduoja: ‚pirk nekilnojamą turtą – geriausią investiciją‘.

Šiandien jau darosi akivaizdu, kad prisipūtė dar vienas NT burbulas, o aplink jį susikaupė eilinė isterija, kuri nesiskiria nuo visų kitų ir baigsi kaip tik gali baigtis isterijos – gilia, siaubinga panika.

Šiandien apie tai.

https://youtu.be/6jzGAkIE010